Autoremedura

Moderátoři: Medicinman, Formol

Nela

Autoremedura

Příspěvek od Nela » sob črc 09, 2011 8:03 pm

Ahoj, jak to bylo minulý rok s autoremedurou? Vyhlásil ji pan děkan hned v den zápisu (např. večer) a nebo třeba až za týden? Překvapilo mě, že výsledky byly zveřejněny hned ten den, tož s doplňkovým řízením by to mohlo být taktéž :) Jak to tedy bylo minule? A o kolik tipujete, že půjde hranice dolů? Minulý rok to bylo i se zářím o cca 17b, jsem zvědavá, jak tomu bude letos!?! O:)

kristien

Re: Autoremedura

Příspěvek od kristien » sob črc 09, 2011 8:48 pm

Ahoj Nela, nie som si veľmi istá, že kedy presne sa to vyhlasovalo, ale s istotou ti môžem povedať, že minulý rok hranica v septembri (září :D ) klesla na 151 bodov. Čiže defacto 149 bodov mohol uchádzač stratiť. :-) Podľa štastistík, ktorým trocha neverím, nastúpilo cca 900 prvákov - v rátane anglickej paralelky a zubárov. Neboj, určite sa v tom zozname objavíš :-)) A mimochodom ten extrémny pokles sa študenti dozvedeli myslím, že týždeň pred nástupom do školy, teda zápis sa konal pre nich presne v prvý prednáškový deň. :-)

Nela

Příspěvek od Nela » úte črc 12, 2011 2:37 pm

A jaký byl u Vás první stanovený limit pro přijetí. U nás je to teď 152. Je tedy pravda, že minulý rok to bylo 170? Na studijním mi řekli, že přijali 764 lidí, ale netuším zdali jsou tam započítaní lidé i BZ. A pokud to tak není, myslím si, že reálné šance na nějaké "rapidní" snižování bodové hranice, nejsou. Ale co, třeba se mýlím a zrovna se nezapíše spousta lidí, o čemž pochybuji, avšak v to tiše doufám. Na stránkách děkana jsem četla, že bude snižovat po 11.7., po zápisech, je tedy možné, že by to mohlo proběhnout tento týden, kdyby to probíhalo? =) Vím, že jsem nedočkavá a měla jsem se nadrtit nazpaměť mnohem více, abych teď nevyšilovala, ale i tak, snad nějaká naděje je?!?

maria
Biceps

Příspěvek od maria » úte črc 12, 2011 3:50 pm

O kolik to máš bodů?

sonicka20
Deltoideus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonicka20 » úte črc 12, 2011 4:10 pm

Ahojte, holky! :) Chcem sa spytat, ze ked som bola normalne na zapis, mam aj index a vsetko, mna sa to o com sa vy bavite netyka??? T.j., ze mi neoznamia tyzden pred nastupom, ze nemozem studium zacat?

Dr.Aspirin
Triceps

Příspěvek od Dr.Aspirin » úte črc 12, 2011 4:26 pm

Ne netyka :)

Nela

Příspěvek od Nela » úte črc 12, 2011 8:26 pm

Maria: O 10 bodů. Je to strašně moc, pokazila jsem fyziku, ale opravdu až tak moc, až se za to stydím! =( A kamarád ze LF mi řekl, že to ještě není tak strašné, ale teď nevím, zdali se mám zapsat na školu (kam mj. nechci) a nebo čekat.

maria
Biceps

Příspěvek od maria » stř črc 13, 2011 7:07 am

No já to před třemi lety měla jen o bod a věděla jsem to někdy během léta.Ale kamarádka,které to oznámili v září řikala,že to taky měla o hodně...Tehdy byla ta hranice výš,takže nevim, co to s tim udělá,ale snad by to mohlo vyjít.Každopádně nejsi jediná-já tehdy taky pokazila fyziku,protože mi na ní zbylo pár dní a dnes jsem pořád tady:-D držim palce!!:-)

wewa
Deltoideus

Příspěvek od wewa » stř črc 13, 2011 11:00 am

A prosím Vás ako zistím, či urobil autoremeduru? Bude to dostupné na internete? :?

Terkysek
Deltoideus

Příspěvek od Terkysek » stř črc 13, 2011 4:48 pm

To by mě také zajímalo. Ale někdo odvážný už se zeptal: http://www.tomaszima.cz/html/forum.php , takže stačí jen počkat na odpověď! A to o těch počtech přijatých je pravda, také jsem se ptala, takže si stačí spočítat svou pozici mínus 764 lidí a hned víte kolikátý jste pod čarou.. ale nezapomínejte, že dle jejich slov berou 470 :) Takže pokud se jich přes 300 nezapíše - jsou v pohodě =) Uvidíme, naděje je vždycky, všem držím palce, snad nám to vyjde.

Odpovědět