NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA

Moderátoři: Medicinman, Formol

Verulina
Kontaktovat uživatele:

NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA

Příspěvek od Verulina » úte čer 26, 2012 8:52 pm

Ahoj,

chtěla bych se zeptat těch, kteří stejně jako já nebyli přijatí na VŠ a mají zkušenosti s jazykovkou či s nulťákem, co by mi doporučili nebo naopak od čeho by mě odradili? (A pokud je na tom někdo tento rok stejně jako já a rozhoduje se podobně, tak budu ráda za jakýkoliv názor.)
Hlásila jsem se na lékařskou fakultu, bohužel se mi zkoušky nepovedly a teď nevím, jestli mám jít do nultého ročníku + k tomu si dát pomaturitní kurz angličtiny(kvůli statusu studenta), nebo jen tu jazykovku a učit se na zkoušky sama?
Chodila jsem na gympl a určitě nechci vypadnout z učícího se tempa, takže něco studovat ten rok chci...
Přemýšlím o nultém ročníku v Tutoru nebo Az-smartu.

Díky moc všem! :)

Verča

letmedreaming
Deltoideus

Re: NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA

Příspěvek od letmedreaming » stř čer 27, 2012 4:53 pm

Nevím,jaký je Az - smart,ale kurzy od tutoru si v žádném případě neber.Jsou to zbytečně vyhozené peníze.
Pokud máš pevnou vůli,tak stačí jazykovka a domácí příprava.Jinak radím kombinované pomaturitní studium jazyka s nultým ročníkem medicíny,aby ti zůstal status studenta.

Dubler
Triceps

Příspěvek od Dubler » čtv čer 28, 2012 7:38 am

letmedreaming píše:Jinak radím kombinované pomaturitní studium jazyka s nultým ročníkem medicíny,aby ti zůstal status studenta.
Neznám takový způsob, žádné přípravné kursy nemají charakter řádného studia - pozor na "zaručené" informace typu jedna paní povídala

Z21

Příspěvek od Z21 » pon črc 09, 2012 3:07 pm

Ahoj,
zaujal mě pomaturitní kurz http://ujop.cuni.cz/dobruska/kurz18_cs.php
prosím Vás, nemáte někdo bližší informace, umístnila jsem se 3. pod čarou v Hradci na všeo, ale řeším krizovou variantu "kdyby to nevyšlo"

Nemáte s tímto kurzem někdo zkušenost?

vohradka

Příspěvek od vohradka » pát pro 07, 2012 8:29 am

Já bych byl určitě pro jazykovou školu, i když záleží na každého prioritách. Pokud je někdo dobře jazykově vybaven, tak pro něj nebude ta jazykovka tak lákavá.
Osobně jsem měl zkušenost s jazykovou školou Skřivánek - http://www.skrivanek.cz

lordkevin

Příspěvek od lordkevin » pát pro 21, 2012 10:48 am

Díky za pěkné místo ...

Janča

Příspěvek od Janča » pát čer 28, 2013 2:35 pm

Poradí mi někdo? Také mi nevyšly přijímačky a nevím co zvolit Mariánské Lázně nebo Dobruška? Díky moc všem za názor. :)

v.anonyma
Biceps

Příspěvek od v.anonyma » pát čer 28, 2013 4:27 pm

Ad letmedreaming :

Dovolím si zásadně nesouhlasit, že společnost Tutor stojí za nic. Nevím jestli jí vůbec znáš. Každopádně já jsem absolvoval u nich pomaturitní roční přípravku v Praze na LF a bylo super rozdělení témat i hodin po až čt (od 9.-12.20) což si myslím, že je ideální než chodit na přípravky na LF, které jsou 1-2x do měsíce a kvalitní lektoři.

Konečný verdikt :

22.999,- Kč/ duben- říjen, 4 hodiny, 4 dny v týdnu, intenzivita, dostatek materiálů a posílání prezentací a úkolů k danému tématu na další den, kvalitní lektoři.

Takže já to vidím asi tak ;)

Rosi
Deltoideus

Příspěvek od Rosi » sob čer 29, 2013 5:41 pm

Ahoj, ja mam s Tutorom tiez dobru skusenost. Celkovo si myslim, ze je fajn chodit na nejaku pripravu pretoze ak patris medzi tych poctivejsich a budes sa na hodiny pravidelne pripravovat, skusky nemas preco nespravit. Ja osobne som pocas kurzu pracovala a prekryvalo sa mi to s pracovnou dobou, takze som tam bohuzial ani moc nestihala chodit. Teraz viem, ze keby som mala znova na vyber, za tych 23 tis si zaplatim sukromne niekoho kto ma bude doucovat a prejde si so mnou cele modelovky a priklady ktorym nerozumiem. Ak ale mas volno a vies, ze cas na skolu od po do stvrtka kazdy den bude, smelo do toho ;)

Rosi
Deltoideus

Příspěvek od Rosi » sob čer 29, 2013 5:45 pm

Dubler píše:
letmedreaming píše:Jinak radím kombinované pomaturitní studium jazyka s nultým ročníkem medicíny,aby ti zůstal status studenta.
Neznám takový způsob, žádné přípravné kursy nemají charakter řádného studia - pozor na "zaručené" informace typu jedna paní povídala
Tutor ma aj takuto moznost. Mnohi moji spoluziaci mali kombinovany kurz, aby si udrzali status studenta.

Odpovědět