Pro uchazeče - řád z chaosu

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Pro uchazeče - řád z chaosu

Příspěvek od Formol » ned čer 16, 2013 11:29 am

Zdravím,
protože si netroufám do takové partyzánské akce sám, raději se předem ptám na názor zejména moderátorů.

Vzhledem k tomu, že se v sekci "pro uchazeče" často opakují stejné/podobné dotazy (chyba v modelových otázkách, náhradní termín, místo konání, ...), stává se sekce poněkud nepřehlednou a dotazy se mohou zbytečně opakovat. Nebylo by tedy vhodné opakující se dotazy spojit do jednoho vlákna, starší a zjevně neaktuální vlákna promazat a především vytvořit vlákno označené jako důležité/oznámení "než vložím dotaz", ve kterém bude vysvětleno, že by bylo vhodné používat existující vlákna vč. odkazů na ně?

Ve volných chvílích bych to zařídil, jde mi jen o to, abych nepáchal něco, co by se služebně starším mohlo jevit jako vandalství.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro uchazeče - řád z chaosu

Příspěvek od Medicinman » ned čer 16, 2013 3:23 pm

Udělat pořádek by to chtělo, já bych se do toho i pustil, ale když mám čas tak si nevzpomenu a když si vzpomenu, nemám čas...

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro uchazeče - řád z chaosu

Příspěvek od Formol » pát črc 12, 2013 11:08 pm

Tak první krok jsem udělal - prokrastinační aktivita místo dopsání článku:D
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro uchazeče - řád z chaosu

Příspěvek od Medicinman » stř črc 31, 2013 10:26 pm

Budiž ti chvála!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti